Podsumowanie Letnich Igrzysk z Rachunkowości im. prof. dr hab. Bronisława Micherdy 2017

Posted on Posted in Letnie Igrzyska z Rachunkowości

W dniach 25, 26 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie miała miejsce:

 

V edycja Letnich Igrzysk z Rachunkowości im. prof. dr hab. Bronisława Micherdy.

 

Był to konkurs charakterze ogólnopolskim, uczestnikami byli nie tylko studenci z Krakowa ale również z Katowic, Poznania, Rzeszowa czy też Nowego Sącza.

Jak co roku wydarzenie zostało zorganizowane przez Klub Młodych Księgowych działający przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce O/T w Krakowie przy współpracy z Kołem Naukowym Rewizji Finansowej „Audyt” oraz Kołem Naukowym Rachunkowości.

Partnerami tegorocznych Igrzysk byli: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie, PwC, Motorola Solutions oraz Czasopismo Rachunkowość.

Pierwszego dnia uczestnicy zmierzyli się z zadaniami z zakresu rachunkowości finansowej, gdzie między innymi dokonywali dekretacji operacji gospodarczych a także mieli za zadanie sporządzić sprawozdania finansowe.

Gala wręczenia nagród miała miejsce 26 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Laureatami tegorocznej edycji zostali:

  1. miejsce Patryk Mruk
  2. miejsce Mateusz Małysiak
  3. miejsce Sławomir Szuba
  4. miejsce Daniela Krupa
  5. miejsce Ewa Krzemińska
  6. miejsce Marcin Podleśny
  7. miejsce Natalia Kublik
  8. miejsce Karolina Olechnowicz
  9. miejsce Marzena Mzyk
  10. miejsce Nikodem Surdacki

Oprócz nagród rzeczowych takich jak tablet, kamera GoPro czy też czytnik książek zwycięzcy otrzymali bony na szkolenia w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, w tym dla pierwszego miejsca o wartości 4 000zł!

W dwu dniowym programie oprócz zmagań konkursowych uczestnicy mieli okazję wziąć udział w grze miejskiej, integracji a także warsztatach organizowane przez firmę PwC pt. „Praktyczna lekcja audytu”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, a wszystkich chętnych zapraszamy do udziału już za rok.