Kurs z Excela – edycja III

Posted on Posted in Aktualności, Bez kategorii, Kurs MS Excel

Szkolenie z Excela to już tradycja dla naszych członków Klubu Młodych Księgowych. W ramach naszych działań staramy się dbać o nieustanny rozwój naszych członków uwzględniając obecne wymagania na rynku pracy. Bez wątpienia wykształcenie, dodatkowe kursu wzbudzają aprobatę wśród potencjalnych pracodawców.

Jedną z niezbędnych umiejętności w pracy, która jest wymagana to obsługa Excela. Można powiedzieć, że Microsoft stworzył nieśmiertelny produkt, wykorzystywany przez każde przedsiębiorstwo. Korzystają z niego nie tylko pracownicy działów finansów, lecz także nauczyciele czy bibliotekarze. Wiele osób zna podstawowe działania, które można wykonać w Excelu. Ten program ma jednak wiele przydatnych funkcji, które warto poznać i wykorzystywać w sprzyjających okolicznościach. 

Nasi członkowie Klubu Młodych Księgowych po raz kolejny mogli uczestniczyć w kursie z Excela na poziomie zaawansowanym. Kurs cieszył się popularnością wśród poszukiwaczy nowych możliwości rozwoju. Wsparciem finansowym ze strony Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w szczególności obdarowani zostali członkowie Klubu Młodych Księgowych – płacąc tylko połowę kwoty kursu szkolenia. 

Serdecznie gratulujemy słuchaczom uzyskanych certyfikatów poświadczających Waszą zdobytą wiedzę !

 

 

 

 

 

 

 

 

One thought on “Kurs z Excela – edycja III

Comments are closed.