LIR 2023

X Letnie Igrzyska z Rachunkowości

Klub Młodych Księgowych, Koło Naukowe Rachunkowości UEK oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie,mają przyjemność zaprosić Państwa na X edycję Letnich Igrzysk z Rachunkowości im. Profesora Bronisława Micherdy!

Wydarzenie odbędzie się w dwóch etapach!

  • I ETAP – Kwalifikacje zdalne: w dniach 27.04.2023 r. – 30.04.2023 r. polegające na rozwiązaniu zadań i odesłaniu na wskazany adres mailowy w określonym terminie,
  • II ETAP – Finał: 19.05.2023 r. stacjonarnie na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dla najlepszych studentów I etapu polegający na rozwiązaniu testów i zadań z rachunkowości.

Wydarzenie składać się będzie z dwuetapowego konkursu z zakresu rachunkowości, któremu towarzyszyć będą ciekawe prelekcje oraz warsztaty przeprowadzone przez profesjonalistów w zakresie finansów. Na zwycięzców konkursu czekają wartościowe nagrody:

  • I miejsce5000 zł oraz voucher o wartości 5000 zł na kursy i szkolenia w O/O w Krakowie SKwP
  • II miejsce4000 zł oraz voucher o wartości 4000 zł na kursy i szkolenia w O/O w Krakowie SKwP
  • III miejsce3000 zł oraz voucher o wartości 3000 zł na kursy i szkolenia w O/O w Krakowie SKwP
  • IV miejsce2000 zł oraz voucher o wartości 2000 zł na kursy i szkolenia w O/O w Krakowie SKwP
  • V miejsce1000 zł oraz voucher o wartości 1000 zł na kursy i szkolenia w O/O w Krakowie SKwP

Dodatkowo przewidziane są płatne staże w najlepszych biurach rachunkowych współpracujących z SKwP. Ponadto podczas wydarzenia będzie możliwość wystąpienia w sesji posterowej.

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy w obszarze rachunkowości finansowej, rozwijanie zainteresowań związanych z rachunkowością studentów uczelni ekonomicznych z całej Polski oraz integracja ambitnych studentów kierunków związanych z rachunkowością.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny wkrótce!

Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: letnieigrzyskazrachunkowosci@gmail.com

 

Przewiń do góry