Dołącz do nas

Jesteś pasjonatem szeroko pojętej rachunkowości?

Interesujesz się tą dziedziną i chcesz rozwijać się w tym zakresie?

A może jesteś osobą dopiero rozpoczynającą swoją ścieżkę zawodową?

…. to w takim razie idealnie trafiłeś/aś! <3

Czytając dalej dowiesz się jak zostać członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP) oraz członkiem Klubu Młodych Księgowych (KMK).

Czym jest Klub Młodych Księgowych?

Klub działa z ramienia Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. KMK jest dobrowolnym zrzeszeniem młodych osób, zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu szeroko rozumianej rachunkowości. Misją Klubu jest integrowanie środowiska studenckiego, a także młodych pracowników nauki – osób zainteresowanych zawodami związanymi z rachunkowością, studiujących lub pracujących w Krakowie oraz w województwie małopolskim.

A teraz odpowiemy na najistotniejsze pytanie – jak zostać członkiem Klubu Młodych Księgowych?

KROK I – Uzupełnij deklarację członkowską SKwP

Aby zostać członkiem KMK, w pierwszej kolejności musisz zostać członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W tym celu wypełnij deklarację członkowską SKwP

W deklaracji należy zaznaczyć:

  • Deklarowana przynależność do Oddziału SKwP ⇒ Kraków
  • Deklarowana roczna składka członkowska wpłacana na rzecz Stowarzyszenia (zł) ⇒ Składka standardowo wynosi 36 zł, a dla studentów 18 zł.

KROK II – Dokonaj opłaty członkowskiej

Po wypełnieniu deklaracji członkowskiej SKwP w pierwszej kolejności wpłać wpisowe, które wynosi 20 zł. Płaci się je jednorazowo.

Następnie zapłać roczną składkę członkowską, która standardowo wynosi 36 zł, a dla studentów 18 zł.

Zarówno wpisowe, jak i składkę członkowską zapłać przelewem na konto SKwP (składkę i wpisowe możesz wysłać jednym przelewem).

Dane do przelewu:

  • Nr rachunku: 34 1910 1048 4000 5885 1121 0001
  • Nazwa: SKwP, Kazimierza Wielkiego 19, 30-074 Kraków
  • TYTUŁ: Imię Nazwisko, składa za rok 20XX + wpisowe

WAŻNE!

Wpisowe płaci się jednorazowo, natomiast składkę członkowską płaci się corocznie do końca lutego każdego roku za bieżący rok kalendarzowy.


KROK III – Uzupełnij deklarację członkowską KMK

Po wykonaniu Kroku I oraz Kroku II uzupełnij deklarację członkowską KMK

Skan uzupełnionej i podpisanej deklaracji członkowskiej KMK wraz z potwierdzeniem przelewu na rzecz SKwP (opłacenia składki członkowskiej oraz wpisowego) wyślij na adres e-mail: kmkskwp@gmail.com


To wszystko, co musisz zrobić, aby zostać członkiem Klubu Młodych Księgowych i czerpać maksimum korzyści! 🙂


Teraz zapewne zastanawiasz się…

Kiedy zostaniesz oficjalnie członkiem Klubu Młodych Księgowych?

Jeśli wykonałeś/aś poprawnie wszystkie powyższe kroki, to…

…wkrótce otrzymasz od nas informację zwrotną i zaraz po tym zostaniesz dodany/a do zamkniętej grupy na Facebook’u przeznaczonej tylko dla członków Klubu, dzięki czemu będziemy mogli wspólnie rozwijać się i działać! 😀

Nie czyni Ciebie to jeszcze pełnoprawnym członkiem SKwP oraz KMK, gdyż Twoja kandydatura musi zostać zatwierdzona podczas spotkania Prezydium Zarządu SKwP*.

* Raz w miesiącu SKwP organizuje spotkanie Prezydium Zarządu, podczas którego ochotnicy, którzy dokonali do tego dnia wpłaty (tzw. członkowie oczekujący), zostają zatwierdzeni. Oznacza to, że od momentu podjęcia uchwały zyskujesz statut „członka SKwP” oraz „członka KMK”.

Pozdrawiamy serdecznie i DO ZOBACZENIA!
Przewiń do góry