Zarząd 2017/2018

Joanna Mierzwa
Prezes Zarządu KMK. Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, członek KMK od 2016 roku. Na co dzień pracuje w biurze rachunkowym a wolne chwile spędza w kuchni. 😉 Bardzo ceni sobie kontakty międzyludzkie, a współpraca z zespołem to dla Niej czysta przyjemność 🙂 !
Katarzyna Kurzeja
Członek zarządu ds. promocji. Studentka II roku SUM na kierunku Rachunkowość i controlling. Z KMK związana od 2016 r. Obecnie członek zarządu ds. promocji i PR . Z zamiłowania podróżniczka, jej pasją jest muzyka. W życiu kieruje się hasłem „nie ma słabych warunków są tylko słabe charaktery „, lubi poznawać ludzi z pasją dlatego wszystkich członków, którzy chcą zaangażować się w dział promocji zaprasza do współpracy 🙂 !.
Olga Bartos
Członek zarządu ds. rekrutacji oraz e-mailingu. Studiuje na 1 roku SUM-u na kierunku Finansów i Rachunkowości na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, członek KMK od grudnia 2016 roku. W zarządzie KMK będzie odpowiadać za sprawy związane z rekrutacją oraz e-mailingiem. Jest również w zarządzie Koła Naukowego Rewizji Finansowej „Audyt” oraz jest członkiem Studenckiej Rady Wydziału Finansów i Prawa Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, działa także w Komisji Rewizyjnej PSUEKu 🙂
Anna Mróz
Członek zarządu ds. finansów. Studentka II roku SUM na kierunku Rachunkowość i controlling. Od początku studiów związana z organizacjami studenckimi – działała w Parlamencie Studenckim jako członek zarządu ds. finansów, w Kole Naukowym Rachunkowości pełniła funkcję prezesa, teraz pragnie wykorzystać swoje doświadczenie w Klubie Młodych Księgowych. W wolnej chwili chętnie zaszywa się w kuchni by upiec coś słodkiego :).
Monika Rosowska
Członek zarządu ds. sprawozdań. Z Klubem Młodych Księgowych związana od 2016 r. Organizatorka gry miejskiej na Letnich Igrzyskach Rachunkowości 2017. Studentka II roku SUM na kierunku finanse i rachunkowość. Właśnie zaczyna swoją karierę w bankowości. Lubi podróżować, oraz tańczyć – od niedawna trenuje Latino. Lubi podejmować nowe wyzwania i stawiać im czoło. Ceni sobie pracę w grupie, która może zaowocować czymś wyjątkowym 🙂